PolishGerman

Co po Covid?

Transgraniczna kampania edukacyjno-informacyjna na rzecz przeciwdziałania skutkom zakażenia Covid-19

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania). Transgraniczna kampania edukacyjno-informacyjna zachęcająca do szczepień przeciwko COVID-19.

Covid-19, a psychika ozdrowieńca.

Covid-19 wpłynął w znaczący sposób nie tylko na nasz organizm ale również na psychikę. W tym odcinku rozmawiamy z psycholog Agnieszką Janek o tym jak zmieniło się nasze postrzeganie świata oraz jak pandemia wpłynęła na nasze relacje w rodzinie i nie tylko.

Miałem Covid-19
i przytyłem?!

Pandemia negatywnie wpłynęła na naszą dietę i styl życia. O problemach jakie dotknęły nas podczas kwarantanny oraz o sposobach jak sobie radzić z „zajadaniem problemów” rozmawiamy z dietetyczką Agnieszką Janek

Rehabilitacja po Covid-19

Z odcinka dowiecie się w jaki sposób wzmocnić się po przebyciu Covid-19., jak ważne jest aby pracować nad poprawą wydolności płuc oraz na co warto zwrócić uwagę kiedy chcemy rozpocząć ćwiczenia. Rozmawiamy z rehabilitantką Moniką Wruck

Rehabilitacja po Covid-19

Poznajcie kilka przykładowych ćwiczeń oddechowych i nie tylko…

Miałem Covid-19
i co dalej ?

Zapraszamy na pierwszy odsłonę naszych spotkań z ekspertami. W tym odcinku dr Sergiusz Karżanowski podzieli się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pandemią z perspektywy lekarza.